GALERIA

wejœcie do gabinetu szyld przed gabinetem poczekalnia poczekalnia poczekalnia poczekalnia poczekalnia poczekalnia korytarz korytarz gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet
A A A

PORADY

Porady stomatologiczne

Poniżej znajdziecie Państwo szereg porad związanych z utrzymaniem prawidłowej higieny jamy ustnej. Są to proste i skuteczne wskazówki, które - przy regularnym i konsekwentnym wprowadzaniu w życie - pozwolą przeciwdziałać wszelkim chorobom uzębienia i jamy ustnej. Zapraszam do lektury.

 

 • NIEŚWIEŻY ODDECH

  Nieświeży oddech czyli związki lotne siarki - przyczyn tego zapachu może być wiele. Jeżeli jest to dla nas duży problem ( przebywamy i pracujemy w warunkach, które wymagają ...(czytaj więcej)

 • PALENIE PAPIEROSÓW

  Pomimo powszechnej wiedzy o szkodliwości palenia tytoniu ( edukacja o szkodliwości palenia papierosów, także informacje na każdym pudełku ) nałogowych palaczy zarówno w Polsce jak...(czytaj więcej)

 • PIELĘGNACJA DZIĄSEŁ

  Należy pamiętać że zdrowa jama ustna to - oprócz zębów - dziąsła - czyli miejsce, w którym osadzone są zęby. Zdrowe dziąsło posiada następujące cechy: kolor....(czytaj więcej)

 • SZCZOTKOWANIE ZĘBÓW

  Szczotkowanie zębów czyli inaczej czyszczenie uzębienia z powstałej płytki nazębnej (warstwa bakterii na matrycy mukopolisacharydów). Niestety nie jesteśmy w stanie zapobiec powstaawaniu płytki dlatego ważne jest codzienne...(czytaj więcej)

 • WIZYTY U STOMATOLOGA

  Jak często powinno się odwiedzać stomatologa? Przynajmniej 2 razy w roku. Dzięki tak częstym wizytom można skutecznie zapobiedz powstawaniu...(czytaj więcej)