GALERIA

wejœcie do gabinetu szyld przed gabinetem poczekalnia poczekalnia poczekalnia poczekalnia poczekalnia poczekalnia korytarz korytarz gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet gabinet
A A A

Zakres świadczonych usług dentystycznych

W naszym gabinecie dentystycznym wykonujemy pełen zakres zabiegów stomatologicznych. Dzięki spokojnej i miłej atmosferze wszystkie zabiegi przeprowadzane są bezstresowo, a dzięki zastosowaniu wysokiej klasy znieczulenia miejscowego są również bezbolesne.

Nasza klinika stomatologiczna to również polityka przyjaznego nastawiania dzieci do spotkań z dentystą. Każdemu swojemu pacjentowi proponuje możliwość zabrania na zabieg swojej pociechy. Dzięki takiemu postępowaniu dzieci oswajają się z gabinetem, dowiadują się, na czym dokładnie polega praca lekarza stomatologa oraz mogą zobaczyć, w jaki sposób przebiegają zabiegi. Oswajanie dzieci z zawodem stomatologa z pewnością w przyszłości zaowocuje bezstresowym podejściem do planowanych wizyt i pozytywnie wpłynie na dbanie o ich regularność.

Stomatologia zachowawcza

W codziennej pracy specjalizujemy się w wykonywaniu zabiegów z zakresu stomatologii zachowawczej. Dokonujemy plombowania ubytków, przeprowadzamy zabiegi z zakresu endodoncji - leczenia kanałowego. Wszystkie zabiegi są wykonywane w znieczuleniu miejscowym. Oprócz tego zajmujemy się także stomatologią estetyczną. Wszyscy zatrudnieni u nas stomatolodzy mogą się pochwalić długoletnim stażem pracy. Nasz gabinet dentystyczny znajduje się w samym Centrum Krakowa, w dzielnicy Kleparz. Gwarantujemy kompleksową opiekę dentystyczną oraz konkurencyjne ceny.

Wojciech Klonowski

 

 • LECZENIE ENDODONTYCZNE

  Endodoncja przez wielu specjalistów uważana jest za sedno stomatologii. Przyczyną bólu zębów (ostrych, przewlekłych i tak zwanych ćmiących) jest infekcja miazgi zębowej w skład której wchodzi nerw i naczynia....(czytaj więcej)

 • OPATRUNEK BIOLOGICZNY

  Opatrunek biologiczny - jest to lekarstwo założone w chore miejsce - ubytek powstały w wyniku próchnicy. Opatrunek biologiczny jest zakładany wtedy, gdy stan zęba pozwala na jego uratowanie (miazga nie jest usuwana)......(czytaj więcej)

 • WYPEŁNIENIE (PLOMBA)

  Wypełnienie kompozytowe czyli to, co wszyscy pacjenci nazywają potocznie plombą. Jest to jedno z najbardziej estetycznych metod wypełnienia miejsc powstałych w wyniku usuwania ubytków w naszym uzębieniu....(czytaj więcej)

 • ZNIECZULENIE MIEJSCOWE

  Znieczulenie miejscowe polega na przerwaniu dopływu bodźców bólowych do ośrodkowego układu nerwowego za pomocą środków miejscowo znieczulających (najczęściej w przypadku....(czytaj więcej)